DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z VEX CORP?

Vex Corp nie jest typową i kolejną firmą windykacyjną działającą w Polsce. To nowa fala windykatorów i skip tracerow, którzy wykorzystując dostępne w Call Center technologie stają się cyberwindykatorami oraz cybertrackerami.

Analitycy VEX Corp nieustannie monitorują i optymalizują nasz, skuteczny, proces do potrzeb konkretnych dłużników i zastanych, w trakcie interwencji, sytuacji. Wierzmy bowiem, że to nie udzielany produkt decyduje o metodzie windykacji, a zachowania poszczególnych, sparametryzowanych i skatalogowanych reakcji dłużników i ich aktualnych, często windykatorom nieznanych, problemów ze sfery życia prywatnego, rodzinego, albo po prostu zawodowego. To gdzie dłużnicy żyją. Jaka jest ich aktualna sytuacja życiowa, rodzinna i finansowa jest dla nas o wiele bardziej ważne niż to jacy byli kiedyś lub to, co obiecują.

Nie postrzegamy siebie jako firmy windykacyjnej. Uważamy, że jesteśmy doradcami, którzy pomagają zadłużonym wyjść z problemów finansowych. Zarówno tych chwilowych, jak i tych spowodowanych spiralą pożyczkową. Dlatego stawiamy na zrozumienie i chęć poznania faktycznej sytuacji zadłużonego, aby zbudować z nim pozytywne relacje. Rozmawiając z zadłużonym mamy świadomość, że oprócz wierzytelności w sprawie których się kontaktujemy ma jeszcze kilka, a może i kilkadziesiąt innych, w tym takie, które są aktualnie w egzekucji komorniczej. Nasi fachowcy budują opartą na pozytywnych wartościach relacje z zadłużonym bo doskonale rozumiemy, że jak spłaci dług,  który windykujemy, to za kilka miesięcy możemy dostać zlecenie windykacji innej jego wierzytelności

Jesteśmy cenionymi fachowcami w branży, a w wyniku naszej pracy zostaliśmy nagrodzeni licznymi laurami, takimi jak:

W VEX Corp uznajemy zasadę, że windykowana osoba nigdy nie ma wyłącznie długu po który dzwonimy – wychodzimy z założenia, że oprócz tej, najważniejszej dla nas, wierzytelności, posiada jeszcze kilka innych kredytów, pożyczek, chwilówek, abonamentów, czy rachunków, których nie płaci bo suma przychodów w jego rodzinie jest o wiele niższa niż wszystkie zobowiązania.

Naszym zadaniem w windykacji jest przestawić optykę dłużnika. Przekonać go, że to właśnie dług po który dzwonimy musi być dla niego najważniejszy. Na tym założeniu opieramy nasze scenariusze operacyjne.

Aby ten cel osiągnąć niezbędne jest poznanie człowieka i jego najbliższego środowiska, w którym funkcjonuje. To najwyższy priorytet dla naszych cyberwindykatorów!

W VEX Corp wierzymy, że konsekwencja, zaangażowanie i przekonania są często o wiele bardziej ważne niż sam ciężar negocjacji, czy stosowanych sankcji adekwatnych do danego etapu przeterminowania i zachowania konsumenta 

Model pracy opiera się o książkę „Zawodowy Windykator” i jest ciągle aktualizowany, aby spełniał obowiązujące przepisy regulujące pracę windykatorów. W naszej pracy stawiamy na etykę, dobre obyczaje, a także normy, wartości i najlepsze wzorce, dzięki czemu osiągane rezultaty są bezpieczne.

Dlatego jesteśmy przekonani, że jako partner w serwisie pakietów wierzytelności osiągniemy lepsze wskaźniki skuteczności niż aktualnie serwisujące je agencje zewnętrzne.

Zapraszamy do współpracy.

WINDYKACJA Z LUDZKĄ TWARZĄ

STRACH

STRACH

Strach? Nie ma się czego bać, a już z pewnością nie ma najmniejszych powodów by bać się windykatorów VEX Corp bo działamy zgodnie z prawem! Natomiast jeżeli z jakiegokolwiek powodu nasi rozmówcy uważają, że pracownicy VEX Corp straszą, grożą, nękają, czy co tam jeszcze sobie wymyślą, to radzimy niezwłocznie zawiadomić o tym najbliższą komendę Policji! VEX Corp jest do dyspozycji każdego oficera policji w Polsce. Wystarczy, że się do nas zgłoszą lub wezwą nas na przesłuchanie.

INCEPCJA

INCEPCJA

Czy jest możliwa przemiana pospolitego dłużnika w zaradnego strażnika rodzinnego budżetu? VEX Corp ma swój indywidualny cel, ideę. Wierzmy, że jesteśmy w stanie zaszczepić w podświadomości osób zadłużonych wspaniały pomysł, aby zechciały pracować nad swoimi finansami, złymi nawykami i biernością ekonomiczną, by w perspektywie roku czasu stać sie bohaterami rodzinnych budżetów ekonomicznych. Wierzymy, że jesteśmy w stanie wpłynąć na osoby zadłużone, by dążyły do życia lepszej higienie ekonomicznej.

INNOWACJE

INNOWACJE

Nasze badania wykazują, że dla osoby zadłużonej świat maleje. Mając tę wiedzę nasze kreatywne zespoły, a atmosferze intensywnego brainstormingu, opracowują nowe koncepcje, strategie, taktyki, rozwiązania, produkty, narzędzia, możliwości by przekalibrować ograniczoną zadłużeniami percepcję osoby zadłużonej. Dokonując incepcji pozytywnych przekonań wskazujemy nowe terytoria do odkrycia dla człowieka w kłopotach i wspólnymi siłami pomagamy mu zwalczyć chorobę, którą został wcześniej zainfekowany. Nasi eksperci pracują nieustannie by codziennie zrewolucjonizować rzeczywistość kolejnych osób w spirali długów.

PRZEKONANIA

PRZEKONANIA

Fundamenty naszych przekonań i wartości w windykacji nauczyły jak kreować komunikację z osobami zadłużonymi, oraz ich najbliższymi. Dla nas ważne jest to co mają nam do powiedzenia. Jesteśmy ciekawi ich historii i przeżyć. One nigdy nas nie nużą. To właśnie dzięki umiejętności słyszenia osób zadłużonych potrafimy znaleźć nić porozumienia, dzięki której wspólnym, wielkim, wysiłkiem pomagamy ludziom wyjść z wielkich długów. Robimy to ze świadomością, że wszystkie nasze działania są w 100% darmowe dla osoby zadłużonej. To wierzyciel płaci nam wynagrodzenie, a nie osoba zadłużona.

EFEKTYWNOŚĆ

EFEKTYWNOŚĆ

Skuteczność naszych działań mierzymy nie tylko w procentach, ale także w jakości czynionych przez nas interwencji. W VEX Corp naszym celem nadrzędnym jest humanitarność, dlatego nieustannie prowadzimy badania i eksperymenty, które pozwalają nam trzymać puls nad zmienną naturą ewoluującej osoby zadłużonej. Nasi pracownicy przestrzegają najwyższych standardów, ale nie tych odrealnionych i stworzonych przez związki dbające o własne interesy, tylko te, w które prawdziwie i szczerze wierzymy, że mają największy moralny imperatyw do zagwarantowania lepszej przyszłości, poprzez czystą windykację.

LEPSZA EFEKTYWNOŚĆ

Każdego dnia nasi eksperci i fachowcy, zarówno z dziedzin psychologii, wywierania wpływu, negocjacji, motywacji, czy socjologii wspólnie pracuję nad jeszcze bardziej zaawansowanymi technikami i rozwiązaniami, by wnieść jak najwyżej poczucie człowieczeństwa i radości z samego życia w osobach,
z którymi rozmawiamy. Każdego dnia w ich umysłach rodzą się i wynurzają na powierzchnie wspaniałe pomysły, dzięki którym osobom zadłużonym w dłuższej perspektywie żyje się lepiej.

W VEX Corp stosujemy naukę, badania, eksperymenty, analizy, perswazję oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz informatyczne, dzięki którym nasza cyberwindykacja daje zupełnie inne, nowe, świeże spojrzenie na proces odzyskiwania należności. Jako profesjonaliści i zawodowi windykatorzy doskonale rozumiemy, że dotychczas obowiązujący proces obsługi wierzytelności w Twojej korporacji, może wydawać się satysfakcjonujący, zaś dotychczasowi partnerzy biznesowi umiejętnie przekonują, ze lepszych rezultatów już się nie da osiągnąć.

VEX Corp nie zgadza się z tą optyką bo zawsze osiągamy lepsze rezultaty od innych. Dlatego wpływami stymulujące na wszystkich z którymi rywalizujemy. Wystarczy nas sprawdzić, ale uprzedzamy.

VEX Corp nie jest tani.

Jest skuteczny. I mamy na to dowody!