WINDYKACJA Z LUDZKĄ TWARZĄ

STRACH

STRACH

Strach? Nie ma się czego bać, a już z pewnością nie ma najmniejszych powodów by bać się windykatorów VEX Corp bo działamy zgodnie z prawem! Natomiast jeżeli z jakiegokolwiek powodu nasi rozmówcy uważają, że pracownicy VEX Corp straszą, grożą, nękają, czy co tam jeszcze sobie wymyślą, to radzimy niezwłocznie zawiadomić o tym najbliższą komendę Policji! VEX Corp jest do dyspozycji każdego oficera policji w Polsce. Wystarczy, że się do nas zgłoszą lub wezwą nas na przesłuchanie.

INCEPCJA

INCEPCJA

Czy jest możliwa przemiana pospolitego dłużnika w zaradnego strażnika rodzinnego budżetu? VEX Corp ma swój indywidualny cel, ideę. Wierzmy, że jesteśmy w stanie zaszczepić w podświadomości osób zadłużonych wspaniały pomysł, aby zechciały pracować nad swoimi finansami, złymi nawykami i biernością ekonomiczną, by w perspektywie roku czasu stać sie bohaterami rodzinnych budżetów ekonomicznych. Wierzymy, że jesteśmy w stanie wpłynąć na osoby zadłużone, by dążyły do życia lepszej higienie ekonomicznej.

INNOWACJE

INNOWACJE

Nasze badania wykazują, że dla osoby zadłużonej świat maleje. Mając tę wiedzę nasze kreatywne zespoły, a atmosferze intensywnego brainstormingu, opracowują nowe koncepcje, strategie, taktyki, rozwiązania, produkty, narzędzia, możliwości by przekalibrować ograniczoną zadłużeniami percepcję osoby zadłużonej. Dokonując incepcji pozytywnych przekonań wskazujemy nowe terytoria do odkrycia dla człowieka w kłopotach i wspólnymi siłami pomagamy mu zwalczyć chorobę, którą został wcześniej zainfekowany. Nasi eksperci pracują nieustannie by codziennie zrewolucjonizować rzeczywistość kolejnych osób w spirali długów.

PRZEKONANIA

PRZEKONANIA

Fundamenty naszych przekonań i wartości w windykacji nauczyły jak kreować komunikację z osobami zadłużonymi, oraz ich najbliższymi. Dla nas ważne jest to co mają nam do powiedzenia. Jesteśmy ciekawi ich historii i przeżyć. One nigdy nas nie nużą. To właśnie dzięki umiejętności słyszenia osób zadłużonych potrafimy znaleźć nić porozumienia, dzięki której wspólnym, wielkim, wysiłkiem pomagamy ludziom wyjść z wielkich długów. Robimy to ze świadomością, że wszystkie nasze działania są w 100% darmowe dla osoby zadłużonej. To wierzyciel płaci nam wynagrodzenie, a nie osoba zadłużona.

EFEKTYWNOŚĆ

EFEKTYWNOŚĆ

Skuteczność naszych działań mierzymy nie tylko w procentach, ale także w jakości czynionych przez nas interwencji. W VEX Corp naszym celem nadrzędnym jest humanitarność, dlatego nieustannie prowadzimy badania i eksperymenty, które pozwalają nam trzymać puls nad zmienną naturą ewoluującej osoby zadłużonej. Nasi pracownicy przestrzegają najwyższych standardów, ale nie tych odrealnionych i stworzonych przez związki dbające o własne interesy, tylko te, w które prawdziwie i szczerze wierzymy, że mają największy moralny imperatyw do zagwarantowania lepszej przyszłości, poprzez czystą windykację.

LEPSZA EFEKTYWNOŚĆ

Każdego dnia nasi eksperci i fachowcy, zarówno z dziedzin psychologii, wywierania wpływu, negocjacji, motywacji, czy socjologii wspólnie pracuję nad jeszcze bardziej zaawansowanymi technikami i rozwiązaniami, by wnieść jak najwyżej poczucie człowieczeństwa i radości z samego życia w osobach,
z którymi rozmawiamy. Każdego dnia w ich umysłach rodzą się i wynurzają na powierzchnie wspaniałe pomysły, dzięki którym osobom zadłużonym w dłuższej perspektywie żyje się lepiej.

W VEX Corp stosujemy naukę, badania, eksperymenty, analizy, perswazję oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz informatyczne, dzięki którym nasza cyberwindykacja daje zupełnie inne, nowe, świeże spojrzenie na proces odzyskiwania należności. Jako profesjonaliści i zawodowi windykatorzy doskonale rozumiemy, że dotychczas obowiązujący proces obsługi wierzytelności w Twojej korporacji, może wydawać się satysfakcjonujący, zaś dotychczasowi partnerzy biznesowi umiejętnie przekonują, ze lepszych rezultatów już się nie da osiągnąć.

VEX Corp nie zgadza się z tą optyką bo zawsze osiągamy lepsze rezultaty od innych. Dlatego wpływami stymulujące na wszystkich z którymi rywalizujemy. Wystarczy nas sprawdzić, ale uprzedzamy.

VEX Corp nie jest tani.

Jest skuteczny. I mamy na to dowody!