DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z VEX CORP?

Vex Corp nie jest typową i kolejną firmą windykacyjną działającą w Polsce. To nowa fala windykatorów i skip tracerow, którzy wykorzystując dostępne w Call Center technologie stają się cyberwindykatorami oraz cybertrackerami.

Analitycy VEX Corp nieustannie monitorują i optymalizują nasz, skuteczny, proces do potrzeb konkretnych dłużników i zastanych, w trakcie interwencji, sytuacji. Wierzmy bowiem, że to nie udzielany produkt decyduje o metodzie windykacji, a zachowania poszczególnych, sparametryzowanych i skatalogowanych reakcji dłużników i ich aktualnych, często windykatorom nieznanych, problemów ze sfery życia prywatnego, rodzinego, albo po prostu zawodowego. To gdzie dłużnicy żyją. Jaka jest ich aktualna sytuacja życiowa, rodzinna i finansowa jest dla nas o wiele bardziej ważne niż to jacy byli kiedyś lub to, co obiecują.

Nie postrzegamy siebie jako firmy windykacyjnej. Uważamy, że jesteśmy doradcami, którzy pomagają zadłużonym wyjść z problemów finansowych. Zarówno tych chwilowych, jak i tych spowodowanych spiralą pożyczkową. Dlatego stawiamy na zrozumienie i chęć poznania faktycznej sytuacji zadłużonego, aby zbudować z nim pozytywne relacje. Rozmawiając z zadłużonym mamy świadomość, że oprócz wierzytelności w sprawie których się kontaktujemy ma jeszcze kilka, a może i kilkadziesiąt innych, w tym takie, które są aktualnie w egzekucji komorniczej. Nasi fachowcy budują opartą na pozytywnych wartościach relacje z zadłużonym bo doskonale rozumiemy, że jak spłaci dług,  który windykujemy, to za kilka miesięcy możemy dostać zlecenie windykacji innej jego wierzytelności.

SPRAWDŹ

VEX Corp w RYWALIZACJI Z TWOIMI
NAJLEPSZYMI FIRMAMI WINDYKACYJNYMI

Wierzymy, że każdy jest ważny, że każdy człowiek ma znaczenie dla otaczającego go świata.

Dlatego tak bardzo istotna jest dla nas świadoma komunikacja. Podobno każda wielka podróz zaczyna się od czegoś małego, od pierwszego kroku. W VEX Corp jesteśmy przekonani, że przez modelowanie percepcji naszych rozmówców jesteśmy w stanie przekonać ich, że wszystko się ułoży, że będzie lepiej, że podróż ku lepszemu może się zacząć tu i teraz. Od rozmowy z nami. I pierwszej wpłaty.

WSPÓŁPRACA Z VEX CORP TO SAME KORZYŚCI!

W VEX Corp uznajemy zasadę, że windykowana osoba nigdy nie ma wyłącznie długu po który dzwonimy – wychodzimy z założenia, że oprócz tej, najważniejszej dla nas, wierzytelności, posiada jeszcze kilka innych kredytów, pożyczek, chwilówek, abonamentów, czy rachunków, których nie płaci bo suma przychodów w jego rodzinie jest o wiele niższa niż wszystkie zobowiązania.

Naszym zadaniem w windykacji jest przestawić optykę dłużnika. Przekonać go, że to właśnie dług po który dzwonimy musi być dla niego najważniejszy. Na tym założeniu opieramy nasze scenariusze operacyjne.

Aby ten cel osiągnąć niezbędne jest poznanie człowieka i jego najbliższego środowiska, w którym funkcjonuje. To najwyższy priorytet dla naszych cyberwindykatorów!

W VEX Corp wierzymy, że konsekwencja, zaangażowanie i przekonania są często o wiele bardziej ważne niż sam ciężar negocjacji, czy stosowanych sankcji adekwatnych do danego etapu przeterminowania i zachowania konsumenta.

Model pracy opiera się o książkę „Zawodowy Windykator” i jest ciągle aktualizowany, aby spełniał obowiązujące przepisy regulujące pracę windykatorów. W naszej pracy stawiamy na etykę, dobre obyczaje, a także normy, wartości i najlepsze wzorce, dzięki czemu osiągane rezultaty są bezpieczne.

Dlatego jesteśmy przekonani, że jako partner w serwisie pakietów wierzytelności osiągniemy lepsze wskaźniki skuteczności niż aktualnie serwisujące je agencje zewnętrzne.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy cenionymi fachowcami w branży, a w wyniku naszej pracy zostaliśmy nagrodzeni licznymi laurami, takimi jak:

PARTNERZY

OPINIE

Wybrane opinie na temat naszej pracy:

VEX CORP w moim odczuciu to najlepsza firma windykacyjna w Polsce. Pomagają ludziom w tarapatach finansowych, a rozmowy z ich windykatorami przebiegają w sympatycznej atmosferze, od razu widać, że pracują tam profesjonaliści

Izabela

Miałam wiele długów, wpadłam w spiralę długów. Nie umiałam sobie poradzić i byłam w wielkiej depresji. Dopiero Pani z VEX CORP doradziła mi jak wyjść z kłopotów i małymi kroczkami spłacam swoje kolejne długi. Nie wiem co bym zrobiła bez jej porad.

Monika

VEX CORP to wyjątkowo przyjazna człowiekowi firma. Miałam do czynienia z wieloma złymi windykatorami, których nic prócz pieniędzy nie obchodziło. Pani z VEX CORP mnie wysłuchała i wytłumaczyła jak moge wyjść ze wszystkich długów. Dzięki niej żyję mi się teraz lepiej!

Paulina

To jest firma do której chciałabym, aby wszystkie moje długi były przekazane. Po ludzku i z człowieczeństwem zrozumieli moją ciężką sytuację i przekonali moich wierzycieli by rozłożyli mi długi na raty.

Anna