fax@vexcorp.pl713067810
Sześć powodów dla których warto zlecić windykację do VEX Corp!
  • 11
  • 07
  • 2016
Oto sześć powodów!

Mówią o nas, że jesteśmy najlepsi,
bo windykujemy dla firm windykacyjnych.
... ale to tylko jeden z powodów.


Powód #2: VEX Corp namierza dłużników, ukrywających się przed windykatorami, sądami i komornikami, technikami Skip Tracing oraz CyberTracking (cybernetyczne namierzanie dłużników).

Powód #3
: VEX Corp osiąga szczególnie dobrą efektywność na pakietach, które były już obsługiwane przez inne agencje zewnętrzne i w których nie udało się im uzyskać spłat lub odnaleźć dłużnika, albo inne firmy windykacyjne po prostu sobie nie poradziły z dłużnikami

Powód #4: Głównym obszarem działalności operacyjnej VEX Corp jest windykacja wierzytelności pożyczek i chwilówek na przeterminowaniu od 30 do 120 DPD, ale drugi filar działalności to windykacja długów po bezskutecznych egzekucjach komorniczych, dłużników z obszaru konsumenckiego i działalności gospodarczych.

Powód #5: Powody # 2 oraz #4 sprawiają, że na wierzytelnościach przedsądowych, szczególnie w obszarze szybkich pożyczek, czy wygasających już chwilówek, VEX Corp jest jeszcze bardziej efektywny i osiąga wyższe skuteczności od dotychczasowych agencji zewnętrznych naszych partnerów biznesów. Nie dlatego, że jesteśmy lepsi w windykowaniu dłużników z którymi jest kontakt (co prawdopodobnie też jest jakąś przyczyną), ale dlatego, że umiemy dotrzeć do ukrywających się, a w najlepszym wypadku unikających kontaktu z windykatorami, dłużników. Zwiększenie wskaźnika dotarcia do dłużników przekłada się na wysokości odzyskiwanych kwot.

Powód #6
: Tego nigdy nie ujawnimy!