fax@vexcorp.pl713067810
SKIP TRACING i CYBER TRACKING
  • 11
  • 07
  • 2016
Raportowanie poczynionych czynności operacyjnych to bardzo istotny element naszej działalności.

Każda poczyniona przez nas czynność pozostawia swój ślad w systemie windykacyjnym.
Każdy namierzony, ustalony lub pozyskany numer telefonu, a także nowy adres, jest również w nim odnotowany.

Nasi partnerzy biznesowi muszą mieć świadomość, że raporty w wersji podstawowej są elementarną częścią naszego procesu windykacji.
Otrzymują wykaz poczynionych czynności w ustalonych interwałach czasowych. Szczegółowość prezentowanych w raportach danych jest uzależniona od ostatecznie ustalonej ceny naszej współpracy.

W dzisiejszych czasach informacja jest równie cenna jak odzysk. Niekiedy nawet cenniejsza, szczególnie na etapie w którym najważniejsze jest uratowanie umowy przed wypowiedzeniem, a także po orzeczeniu przez komornika bezskuteczności egzekucji.
Moda na przetargi, w których decyduje parametr "kto zwindykuje za mniejszą cenę?" to coś, co oceniamy bardzo negatywnie. Dobrego procesu nie da się zrobić "tanio".

Podobnie jak chory na serce woli być operowany przez kardiologa, który ukończyć studia medyczne celująco, niż przez takiego, który był tylko dostateczny, tak samo VEX Corp wychodzi z założenia, że za bylejakość można zapłacić tanie success fee.

Proces zawsze będzie przeprowadzony z dbałością o najwyższe standardy, ale poczynione działania operacyjne uwarunkowane będą sensem ekonomicznym.
Nie można więc oczekiwać, że wymuszając niższą cenę, otrzyma się te same dane, za które inni płacą sprawiedliwą cenę.

W ramach prowadzonych czynności windykacji prowadzimy działania:

Płytki Skip Tracing
Głęboki Skip Tracing - Telefoniczny
Głęboki Skip Tracing - Terenowy
Cyber Tracking - cybernetyczne namierzanie dłużników

VEX Corp ceni swoją pracę.
Za niskie success fee zrobimy swoje nie gorzej niż najlepsze firmy windykacyjne, które aktualne windykują dla naszych obecnych, bądź przyszłych partnerów.

Jesteśmy skłonni przeprowadzić działania Skip Tracing oraz Cyber Tracking w ramach naszej opłacalności, natomiast nasi partnerzy nie mogą wówczas liczyć na to, że otrzymają po zakończeniu obsługi pakietu raport z danymi uzyskanymi wskutek czynności Skip Tracing, czyli nowych numerów telefonów oraz nowych adresów.

Po zakończeniu obsługi pakietu wszelkie namierzone nowe dane telefoniczne oraz adresowe zostaną zanonimizowane oraz usunięte.
Za sprawiedliwe success fee przekażemy wszelkie namierzone nowe dane telefoniczne oraz adresowe, aby nasz partner mógł je wykorzystać w dalszym procesie inhouse.
Wybór zawsze pozostawiamy naszym partnerom.

Partnerowi pozostawiamy również wybór czy decyduje się na samą usługę namierzania dłużników, ich aktualnych numerów bezpośrednich oraz pośrednich.
Jak również nowych adresów, na których może się on (lub jego majątek) ukrywać.